Stwórz oryginalną kuchnię

Nie każda kuchnia musi pachnieć Skandynawią, nawet jeśli posiada meble z pewnego popularnego sklepu. Specjalne naklejki na ścianę mogą przełamać nudę nawet w najbardziej oklepanej kuchni. Wystarczy wybrać jakąś ładną grafikę bądź obraz i nakleić go na ścianę zamiast płytek bądź płyty drewnianej.

Dobrze dobrana grafika może ożywić a nawet powiększyć wizualnie pomieszczenie. Jest to wyjątkowa dekoracja w kuchni, którą dodatkowo można spersonalizować własnym zdjęciem bądź grafiką. Naklejka nie musi ograniczać się tylko do ścian. Istnieje możliwość oklejenia mebli oraz sprzętów kuchennych, dzięki czemu kuchnia może być spójną całością z pozostałymi częściami mieszkania.

Równie częstym sposobem na wykorzystanie naklejek na ścianę jest zastosowanie ich pod szkło zamiast płytek ceramicznych. Nie tylko jest to zdecydowanie tańsze, ale dodatkowo daje znacznie więcej możliwości projektantowi. Nic zatem dziwnego, że naklejki na ścianę podbiły serca wielu osób, również projektantów wnętrz szukających ciekawych rozwiązań.